FLY IQ4513 Quantum, yüksek performansı uygun fiyat ile buluşturdu

5 inç tam HD ekranlı, 8 çekirdekli turbo işlemcili FLY IQ4513 Quantum, tüketiciden tam not almaya aday.

 

Akıllı telefon kullanım oranları hızlı bir şekilde artarken tüketiciler kamera, ekran ve performans olarak daha üst özelliklere sahip olan ürünlere ilgi göstermeye devam ediyor. Öte yandan Türkiye’de taksit sınırlamaları ve döviz kurlarındaki artış, bu ürünlere olan erişim imkânınımoncler nederland gittikçe azaltıyor. 10 yıldır Rusya, Ukrayna, Hindistan, Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) pazarlarında faaliyet gösteren, tüketici ve kurumsal uygulamalara yönelik telefonlar geliştiren Meridian Group bünyesinde faaliyet gösteren FLY Mobile, üst düzey akıllı telefonlarda bulunan gelişmiş özellikleri üstün kalite malzeme ve işçilik ile birleştirerek tüketicinin çok daha kolay ulaşabileceği uygun fiyata sunuyor. Bu anlayış ile geliştirilmiş olan FLY IQ4513 Quantum, pazarda beğeni toplamaya devam ediyor.

 

GÖRSEL- FLY-IQ4513-CKT-dark blue-20140731-Turkey11

 

Dual Led Flash ( Çift Flaş)

Ürün, ön kamerasında led flaş desteği (aydınlatma ışığı) ile fark yaratıyor. Karanlık ortamlarda fotoğraf çekerken ekstra aydınlatma sağlayan bu özelik sayesinde selfie (özçekim) resimlerinizin renk kalitesini artırmanız mümkün.

 

Yüksek performans ve üstün özellikler uygun fiyata

Yeni nesil uygulamalar ve oyunların çok daha yüksek performans ile çalıştırılmasını sağlamak için “True Octa Core” teknolojili 2.0Ghz’lik 8 çekirdekli işlemci ile birlikte gelen FLY IQ4513 Quantum, 2GB belleğe ve 32GB dâhili hafızaya sahip. Gerçek sekiz çekirdek sayesinde FLY IQ4513 Quantum, Android 4.4.2 KitKat işletim sisteminin widget ve arka plan işlemlerini sorunsuz bir şekilde yürütülmesini ve bir yandan oyun, müzik veya video uygulamalarının hızlı bir şekilde çalıştırılabilmelerine imkân tanıyor. Çift mikrofon, yüz tanıma ekran kilidi, adım sayma gibi farklı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Kullanıcılar ayrıca dilerlerse SD kart kullanarak dahili hafızayı artırabiliyorlar. IQ4513 Quantum, 5 inçlik IPS teknolojisine sahip ekranı Full HD kalitesinde (1920 x 1080) piksel 480ppi çözünürlük sunarak moncler dames büyük ekran ihtiyacını en yüksek kalitede karşılıyor.

 

5 MP’lik ön kamera ile selfie fotoğraflarınızda ışıltınızı yansıtın

FLY IQ4513 Quantum, tüketici tercihlerinden en büyük ölçütlerinden biri olan kamera performansında da uygun fiyatına karşın üstün performans sunuyor. Akıllı telefonun arka tarafında bulunan 13MP’lik kamera, net, keskin ve yüksek çözünürlükte fotoğrafların çekilebilmesine izin verirken aynı zamanda tam HD kalitesinde video kayıtları yapılmasına olanak tanıdığı gibi Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS) özelliği ile video çekimlerini gerçeğinden ayıramayacaksınız. IQ4513 Quantum’un önünde bulunan 5MP’lik kamerası ise selfie fotoğraf sevenlerin detaylı ve net fotoğraflar çekebilmelerini sağlıyor. Canlı fotoğraf çekimi, 99 çekime kadar sürekli çekim, yüz algılama, gülümseme çekimi ve HDR gibi özellikler ile IQ4513 Quantum kamerası ile hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Yenilikçi tasarım, ince çizgiler

FLY IQ4513 Quantum yenilikçi tasarımı ve küçük ebatları ile de dikkati çekiyor. 142.8mm yüksekliğe ve 71.6mm genişliğe sahip olan telefonun kalınlığı ise yalnızca 7.8mm. IQ4513 Quantum, yalnızca 120 gram ağırlığa sahip.

Ekim ayı içerisinde Türkiye’de pazara sunulan olan FLY IQ4513 Quantum, 899TL’lik fiyatı ile gelişmiş özellikler, üstün performans ve şık tasarımlı akıllı telefon arayan tüketiciler için en uygun ürün olan

Meridian Grup – Fly Mobile

Dünyanın önde gelen yatırım gruplarından İngiliz merkezli Meridian Group, telekomünikasyon, gayrimenkul, enerji, FMCG alanlarında önemli yatırımları bulunuyor. Meridian Group son yıllarda telekomünikasyon alanındaki payını oldukça yükseltmiş olmasıyla dikkat çekiyor. 2013 yılını 1 milyar dolar ciro ile kapatan Meridian Telecom, Türkiye’ye uygun bütçeli ve kaliteli akıllı telefon markası Fly ile giriş yaptı.

2003 yılında Birleşik Krallık’ta kurulan Fly, son 10 yıldır Rusya, Ukrayna, Hindistan, Güney Avrupa ve BDT mobil telefon pazarlarında faaliyet göstermekte. Klasik telefonlardan akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara kadar bütün kategorilerde benzersiz cihazlardan oluşan geniş bir yelpaze sunarak uzun süredir tüketicilerini memnun eden Fly klasik telefonlar, kapaklı telefonlar ve kayan kapaklı telefonlar gibi farklı şekillerden oluşan çeşitlerde mobil telefon üreten küçük bir şirket olarak faaliyete başladı. Açık fikirli yönetim ve sağlam pazar anlayışı sayesinde, şirket hızla büyüyerek kısa süre içerisinde şık ve işlevsel teklifleri sayesinde tüketicilerin beğenisini de toplayarak Rus mobil telefon pazarında ilk marka olmayı başardı.

|http://baly.com.ua/gallery/13/|ba|baly.com.ua

Paylaş

Bu habere yorum yaz