Bluetooth kablolu kulaklıkta üstün performans

Türkiye’nin haberleşme uzmanı TESAN’ın tescilli markası T.tec, yeni Bluetooth kablolu kulaklığı BT532 ile hem teknolojinin gri yüzüne renk katıyor hem de üstün özellikleri sayesinde rakiplerini geride bırakıyor.

GSM telefon ve bilgisayar aksesuarlarından teknoloji ve telekom ürünlerine kadar yüzlerce ürünü, uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin beğenisine sunan T.tec, yeni Bluetooth kablolu kulaklığı BT532 ile telefonda konuşmayı zevkli hale getiriyor. Arabada, evde, ofiste eller serbest görüşme imkanı sunan BT532 Bluetooth kablolu kulaklık, füme, beyaz ve pembe renk seçenekleriyle şıklığı yarıda kesmiyor, telefonlarla uyumlu bir bütünlük sağlıyor. T.tec BT532, kablolu kulaklığın avantajlarını Bluetooth kulaklığa taşıyor.

Mandallı askı aparatı sayesinde kıyafetlerinize tutturabileceğiniz BT532, tam da kablosuz Bluetooth kulaklık kullanmaktan çekinenlere göre. “Bluetooth kulaklığı nerede bıraktım” derdine son veren BT532; hafif yapısı, ergonomik tasarımı, yüksek kalitesi ve renk seçenekleriyle teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday.

Ergonomik kulakiçi tasarımıyla dikkat çeken, akıllı tuş ile eşleştirme, cevap verme, reddetme, aramayı sonlandırma yapabilen BT532 Bluetooth kablolu kulaklığın en büyük özelliği ise, iki telefon ile aynı anda eşleşme sunabilmesi. Kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartmak için şık bir tasarım sunan BT532 Bluetooth kablolu kulaklık, 8 saate kadar konuşma süresi sayesinde uzun uzadıya konuşabilir, sesi istediğiniz gibi artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Bluetooth kulaklıkta tercihini kabloludan yana kullananlara hitap eden BT532’nin otomatik olarak tekrar eşleştirme sunması, modelin en büyük avantajlarından sadece biri.

“İyi fiyat-İyi ürün” hedefi ile yola çıkan T.tec’in, GSM telefon üzerindeki bütün fonksiyonları Bluetooth kablolu kulaklığın üzerine topladığı BT532 modeli, kolay kullanımıyla da dikkat çekiyor. 180 saate kadar bekleme süresi ve son aranılan numarayı tekrar araması, BT532’nin artı yönlerini oluşturuyor. Kalitesi ve tasarımıyla ön plana çıkan BT532, uygun fiyatıyla da göz dolduruyor. Telefonunun vazgeçilmez parçası olacak T.tec BT532 Bluetooth kablolu kulaklığı, tüm Turkcell satış noktalarında ve teknoloji mağazalarında bulabilmek mümkün. T.tec BT532 Bluetooth kablolu kulaklıklığın tavsiye edilen satış fiyatı: KDV dahil 59 TL.

|http://babyforyou.org/|ba|babyforyou.org

Paylaş

Bu habere yorum yaz