Sharepoint Uyumlu Veri Yakalama Çözümü Omniscan, Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesinde

Hindistan’ın teknoloji devi Newgen Software’in Microsoft SharePoint uyumlu veri yakalama ve arşiv çözümü OmniScan’in Türkiye lansmanı 20 Nisan Çarşamba günü Swissotel’deki Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’nde gerçekleştirildi.

Newgen Omniscan

Minimum işgücü gerektiren akıllı veri yakalama ve arşivleme sistemi OmniScan otomasyon özellikleriyle belge sınıflandırma ve endeksleme sistemlerini kolaylaştırarak, şirketlerin belge tarama ve depolama
ihtiyaçlarını karşılıyor.

OmniScan’in Türkiye lansmanı kapsamında Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi’nde Swissotel’in Geneve Salonu’nda 15:00-15:30 arasında bir de sunum gerçekleştirildi. Newgen’den Deepinder Singh (Newgen Software Alliance and Channel Sales Manager (Europe/Africa)) ve Amit Kaul’un (Newgen Software Channel Sales Segment Leader for Microsoft Vertical) yanı sıra Makronet’ten Güçlü Tugay sunum yaptı.

Sunumda Deepinder Singh Newgen Software’i ve OmniScan’in genel özelliklerini tanıtırken, Amit Kaul OmniScan’in demo uygulamasını gerçekleştirdi. Türkiye ortakları Makronet’ten Güçlü Tugay Makronet’in OmniScan’le ilgili sunduğu hizmetlerden bahsetti.

omniscanOmniScan’in iş dünyasına sunduğu akıllı çözümler arasında veri yakalamanın yanı sıra, yakaladığı verileri kullanılabilir bilgiye dönüştürerek iş süreçlerini hızlandırma, kağıt, e-dosya, MS Office belgesi gibi farklı formatlarda ve farklı yerlerde kayıtlı verilere aynı anda erişilebilmesini sağlayarak iş yerlerindeki bilgi yönetim ağını güçlendirme de bulunuyor.

Üstelik şirketlerin kullandığı SAP, Microsoft SharePoint gibi sistemlerle de uyumlu çalışan OmniScan, bilgi yönetim sistemlerini dijitalleştirmede şirket ve kurumların bir numaralı çözüm ortağı.

OmniScan sistemi farklı türdeki dosyaların minimum insan müdahalesiyle taranmasını sağlıyor. Külfetli ve zaman alıcı görüntü temizleme, belge sınıflandırma ve endeksleme süreçlerini kolaylaştırırken; OCR, MICR, Barcode Recognition vb. metotları kullanarak görüntü destekli veri girişi, otomatik endeksleme ve otomatik veri ayıklama özellerini de sunuyor.

newgenNewgen Software yirmi yılı aşkın süredir karar süreçlerini kolaylaştıran yenilikçi teknolojiler ve çözümler üreten dijital dönüşüm alanında öncü şirketlerden biri.

Newgen Software İş Süreçleri Yönetimi (Business Process Management-BPM, Kurumsal İçerik Yönetimi (Enterprise Content Management – ECM), Müşteri İletişim Yönetimi (Customer Communication Management – CCM), Doküman Yönetim Sistemi (Document Management System – DMS), İş Akışı ve Süreç Otomasyonu yazılımı alanlarında lider bir global servis sağlayıcı.

Newgen Software, 61 ülkede dünyanın önde gelen bankalarına, sigorta şirketlerine, sağlık kuruluşlarına, hükümetlere, telekom şirketlerine teknolojik altyapı hizmetleri sunuyor. Newgen Software’in müşterileri arasında HSBC, Raiffeisen Bank, Ecobank, ADCB, AXA Insurance, Wellcare, Metlife, Cypralife, Unilever, AstraZeneca Pharma, Johnson & Johnson, Coca Cola, Ministry of Health (Birleşik Arap Emirlikleri), North Carolina Department of Public Safety, Daimler, Volvo ve Capgemini yer alıyor.

 

Paylaş

Bu habere yorum yaz