Unify, yeni programı ile iş ortaklarını rekabette bir adım öne taşıyor

Haberleşme yazılımı ve servisleri alanlarında öncü firma olan Unify, yeni kanal iş ortağı programını duyurdu.

”Unify İş Ortağı Programı”, Unify’ın sunduğu uzmanlık ile şirketlerin kârlılığına olumlu katkıda bulunurken, müşteri memnuniyetini de üst seviyeye taşıyor. Unify’ın iş ortakları, artık yüksek kârlılık ve hızlı yatırım geri dönüşünü garanti altına alabilecekler.

Unify, yeni “İş Ortağı Programı” ile iş ortaklarına özel fırsatlar sunarak iş ortağı olanaklarının gelişimini hızlandırıyor. Program, küresel çaplı iş ortaklarının Unify’ın tümleşik haberleşme çözüm yelpazesine erişmelerini sağlarken, aynı zamanda yoğun rekabet şartlarında bir adım önde başlamalarını da beraberinde getiriyor.

İş ortaklarının kendileri için hayati öneme sahip olduğunu söyleyen Unify Küresel Pazarlama Bölümü Başkan Yardımcısı Jon Pritchard, konu hakkında “İş ortaklarımızla uzun süreli ilişkilerimizi geliştirirken onların da Unify ile hızlı bir şekilde gelirlerini artırmalarını ve işlerini büyütmelerini istiyoruz. Yol gösterici yeni programımız, iş ortaklarımızın uzmanlıklarını artırmalarını ve müşterilerine sunduğu değeri artırıyor. Küresel çapta müşterilerimize ve iş ortaklarımıza tutarlılık ve deneyimimizi bir pazarlama kanalı iş ortağı programı ile sunarak tercih edilen bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Unify, iş ortaklarını ayrıcalıklı konuma taşıyor

Yeni İş Ortağı Programı hakkında bilgi veren Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, şu açıklamalarda bulundu: “Unify İş Ortağı Programı, satış kanalları üzerine odaklanma sürecimize olan bağlılığımızın bir adımı. Unify, sınıfının en iyisi olan iş ortaklarıyla anlaşma sağlayıp bu anlaşmaları sürdürmeye odaklanıyor. Çok yönlü satış yaklaşımına geçiş sürecimiz devam ediyor ve satışların aktif olarak iş ortakları tarafından desteklendiği, Unify’ın müşteriyle birebir temas halinde olduğu iş ortağı öncelikli bir yapıyı hedefliyoruz” dedi.

Yüksek kârlılık ve hızlı yatırım geri dönüş olanağı

Unify İş Ortağı Programı, temel bir iş ya da teknik yeterlilik yerine, uzmanlık ve konuyla ilgili özelleşmeye dayalı bir işleyiş sayesinde kâr öngörülebilirliğini mümkün kılıyor. Verimli bir şekilde tasarlanmış teşvikler sunan program, yüksek kârlılık ve hızlı yatırım geri dönüşü imkânları sunuyor. Ayrıca iş ortakları, inovatif çözümler ve gelecek vizyonu ile yeni fırsatlara da erişebiliyorlar. Unify, iş ortaklarının pazarlama opsiyonlarını genişletebilmek ve potansiyel pazarlama çözümlerini zenginleştirebilmek için tümleşik haberleşme yelpazesinin daha büyük bir kısmını iş ortaklarına sunuyor. Bu yelpaze, kuruluşlar için uyumlu olan OpenScape Voice, OpenScape ve 1,000’den fazla kullanıcıyı destekleyebilen OpenScape Business’ı içeriyor. Ayrıca program, gelecekte yeni ürün ve çözümlerin eklenmesini de kolaylaştırıyor.

 KUTU İÇİNDE

 Unify

Eskiden Siemens Enterprise Communications olarak da bilinen Unify, dünyanın en büyük haberleşme yazılımları ve servisleri sunan şirketlerinden biri durumunda. Çözümlerimiz farklı ağlar, cihazlar ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştiriyor ve iş birimlerinin zengin ve anlamlı bir haberleşme deneyimi yaşamasını sağlıyor. Bunun sonucunda ise kurumların haberleşme kurma ve işbirliği süreçlerinde kolektif çabayı artıran, şirkete enerji katan ve iş performansını kolay bir biçimde artıran bir dönüşüm gerçekleşiyor. Siemens’in mühendislik genlerini taşıyan Unify, Evrensel 500 listesinde yer alan şirketlerin %75’ine ürün dayanıklılığı, yenilikçilik, açık standartlar ve güvenlik temelli tümleşik haberleşme çözümleri sunuyor. Unify, Gores Group ile Siemens AG’nin ortak bir teşebbüsü durumunda.

Paylaş

Bu habere yorum yaz