ZTE, Google NowLauncher ile kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor

Dünyanın önde gelen mobil telefon üreticilerinden ZTE, Google NowLauncher içeren ilk akıllı telefonduyurusunu gerçekleştirdi.
Google NowLauncher ve QualcommSnapdragon 400 işlemciye sahip ZTE BladeVec 4G, ZTE’nin büyüyen LTE pazarında Google ve Qualcomm Technologies ile kurduğu güçlü ilişkileri daha da ileriye götürüyor, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

ZTE, Google NowLauncher’ın mobil cihazlarına eklenmesi için Google ile yakın ve ortak bir çalışma yürüttü. ZTE’nintümleşik çoklu modunu içeren 3.Nesil (3N)/4N LTE ile Android4.4 işletim sistemine ve Snapdragon 400 işlemciye sahip BladeVec 4G akıllı telefonu, üç farklı konum (4G LTE-FDD, 3G UMGS/TD-SCDMA) ve dokuz radyo frekansı bandıyla da desteklenerek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak şekilde tasarlandı.

ZTE, Android4.4 ve tüm üst sürümleriyle Google Mobile Services ve Google Play’in aktif olduğu akıllı telefonlarda Google NowLauncher’ı yükleyerek sunmayı hedefliyor. ZTE BladeVec 4G, Google NowLauncher ile sektörde ilk sistematik terminal ses kontrol çözümüne sahip akıllı telefon olacak. ZTE Mobil Cihazlar Başkanı ve ZTE Corporation Başkan Yardımcısı ZengXuezhong,ZTE’nin Google ve Qualcomm Technologies ile kurdukları güçlü ortaklığın, zengin ses kontrol fonksiyonlarının yanı sıra, çoklu ortam çözümlerini de içinde barındıran, ulaşılabilir fiyatlı üst sınıf cihazlar geliştirmeye odaklı hedefleriyle örtüştüğünü açıkladı ve ZTE’nin sınırları zorlamaya, kullanıcılarına mobil teknolojinin sahip olduğu en yeni deneyimleri sunmaya devam edeceğini söyledi.

ZTE BladeVec 4G’de yer alan Google NowLauncher, ZTE’nin amiral gemisi konumundaki cihazlarının ses tanıma ve kontrol fonksiyonlarının tamamlayıcısı olarak sunuluyor. ZTE BladeVec 4G, telefonun kilidini açma, arama yapma, gelen aramaları cevaplama, müzik dosyalarını çalma, yön bulma kontrolleri ve fotoğraf çekme gibi fonksiyonları sesle kontrol etmek için güçlü özellikleri içinde barındırıyor. Google NowLauncher UI, kullanıcıların cihazlarına birçok ana ekran eklemelerine olanak tanırken, en beğendikleri uygulamaları hızlı bir şekilde yüklemelerini sağlıyor. Kullanıcılara ayrıca ‘widget’ seçeneklerini eklemeleri için farklı bir özellik de sunuluyor; akıllı telefonunu kişiselleştirmek ve kendi zevkine uygun hale getirmek isteyen kullanıcılar, cihazlarında veya bulutta bulunan herhangi bir görüntüyü seçebilir, ayarları kaydetmeden önce görüntünün pozisyonunu ayarlayabilir ve ön izlemesini görebilir.

Paylaş

Bu habere yorum yaz