Hem Android’li hem dört taraflı Ambilight’lı: Philips Ultra HD TV9800

Philips 65PUS9809’da Philips TV’lerin en üst düzey görüntü kalitesi ve Androidişletim sisteminin tüm artıları biraraya geliyor.

Çıkan sonuç ise çarpıcı; TV izleme deneyimini daha da zenginleştirecekbir televizyon ile karşı karşıyayız.

Android işletim sistemi ile çalışan televizyonları piyasaya süren ilk Avrupalı TV markası olan TP Vision,Android ile çalışanPhilips UHD Ambilight TV yelpazesinin en son üyesini duyurdu;Philips65PUS9809.

Bu yeni model;TV izleme deneyimini daha da zenginleştiriyor. Google tarafından onaylananGoogle Play Store erişimi ve mevcut Philips Smart TV özellikleri; çok çeşitliiçerik, oyun, uygulama ve hizmetlereerişim sağlıyor. Ayrıca, Philips 65PUS9809 UHD en üst düzeyde görüntü kalitesi de sunuyor. Philips65PUS9809 2014’ün üçüncü çeyreğinden itibaren Avrupa,Rusya ve Türkiye’de satışa sunulacak.

Philips65PUS9809, televizyona tam olarak bütünleşenAndroid işletim sistemiylesunuluyor. Google tarafından da onaylanan bu özellik, Google Play Store üzerindeki tüm uygulama, hizmet ve içeriğe erişim imkanısağlayarak Smart TV deneyimini çok ciddi derecede geliştiriyor.

Tüm içeriğin UHD kalitesine yükseltilmesi

164cm (65 inç) Philips UHD TV, Ultra HD çözünürlüklü görüntü performansına sahip. Perfect Pixel Ultra HD, muazzam derinlik ve kontrasta sahip keskin detaylı görüntüler sunmak için resim kalitesini sayısal olarak ayarlayarak iyileştiriyor. Televizyon, UHD olmayan içerikleri adeta Ultra HD çözünürlükle çekilmiş gibi detaylı, net ve keskin şekilde görüntülemek için Philips’in yükseltme çözümü çok yüksekçözünürlüğe de sahip.

En son karartma teknolojisi ile en yüksek kontrast

Bright Pro özelliği, kontrastı standart LED arkadan aydınlatma teknolojisinin sunabildiğinden iki kat daha iyi bir ışık çıkışına yükseltebiliyor. İster gündüz isterse akşam koşullarında; daha net parlaklık, derin, kadife gibi siyahlar ve üstün kontrasta sahip, gerçek yaşamı aratmayan görüntüler sunuyor.

Ödüllü Micro Dimming Premium ise en derin siyahları ve en parlak beyazları sunmak üzere kontrastı daha da iyileştiriyor. Her bir resmi doğru şekilde analiz ederek 144 bölüme ayrılmış doğrudan LED arkadan aydınlatmayı da buna uygun şekilde ayarlıyor.

Dört taraflı Ambilight ile tamamlanan şık tasarım

Philips 65PUS9809, 164 cm (65 inç) ekranını çevreleyen çok ince bir antrasit renkli metal çerçeveye sahip. Özel tasarımı ile hemen göze çarpan ‘edge’ ayaklar üzerinde duruyor. Televizyonun çok şık tasarımı, TV’nin arkasındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtan dört yönlü Ambilight ile tamamlanıyor.

Muhteşem ses için kablosuz subwooferve özenle tasarlanan hoparlörler

Philips 9800 serisi TV, en üst düzey televizyon deneyimini sunmak için güçlü surround-çevreleyen ses heyecanını sağlamak üzere kaliteli akustik iyileştirme özelliği ile de donatılmış. Düzgün şekilde gözden uzağa yerleştirilebilen kablosuz ‘subwoofer’ canlı, doğal ve dopdolu bir ses sunuyor.

Paylaş

Bu habere yorum yaz