D-Smart İnternet “tak çalıştır” modem ile İnternet artık daha keyifli

Türkiye’nin yenilikçiservis sağlayıcısı D-Smart İnternet, Türkiye’de ilk kez 2009 yılında hayata geçirdiği ACS (Auto Configuration Server)’i yatırım yaparak geliştirmeye devam ediyor.

D-Smart İnternet, Şubat 2014’te, Axiros ürünü ile Etiya ile birlikte gerçekleştirdiği projeyle yenileyerek ve geliştirerek yaptığı ACS (Auto Configuration Server)uyumlu “tak çalıştır” modemleri kullanıcıların hizmetine sundu.ACSuyumlu “tak çalıştır” modemlerle D-Smart İnternet kullanıcıları,modem kurulumunu kendilerini kolayca yapabiliyor aynı zamanda çağrı merkezi abonelerinin hangi hızda bağlandığını ve hat bağlanma kalite değerlerinigörüp uzaktan yönetebilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan D-Smart İnternet, ACS uyumlu “tak çalıştır” modem ile kullanıcıların hat ile ilgili tüm sorunu anbean takip edebiliyor. Yenilenen teknolojisi ile uzaktan destek için daha verimli hale gelen ACS uyumlu “tak çalıştır” modemler ile kullanıcı sorunu için müşteri hizmetlerini aradığında sorunu hızlıca çözülebiliyor.

D-Smart Ağve Teknik Operasyon Direktörü Suat Altıntaş D-Smart İnternet kullanıcılarına avantajlar sağlayacağını vurgulayarak şunları söylediler: “ACS vasıtasıyla modem kurulumlarının hem abone hem de çağrı merkezimiz için oldukça kolay olmasının yanısıra kurulum sürelerini de çok kısaltmıştır. Modemler, 2 dakika civarında tüm tanımları sistemden otomatik olarak alıp abonenin sorunsuz şekilde İnternet’e bağlamasını sağlamaktadır.Abonelerimizin, kullanmakta oldukları hızları ve bağlantılarının çıkabileceği maksimum hız değerlerini bu sistem sayesinde çok kolay bir şekilde tespit edebilmekteyiz. Bu sayede, hız sorunu yaşayan abonelerimiz şikayet aşamasına gelmeden tespit edilebiliyor ve gerekli önlemleri önceden alabiliyoruz. Ayrıca, ACS uyumlu modemlerimizin yazılımları teknik servis ya da abonelerimizin müdahalesi olmadan uzaktan gerçekleştirilebilmektedir.“

Paylaş

Bu habere yorum yaz